درباره ما

 as-kala  با هدف خرید و فروش بی واسطه از سال 1397 شروع به فعالیت نمود . امتیاز برند  as-kala مرتبط به شرکت آسان سازان پلاست صنعت ( سهامی خاص) می باشد که این شرکت نسبت به ثبت  برند as-kala در  تمامی مراجع قانونی اقدام نموده است

as-kala  چیست ؟

یک پایگاه جامع محصولات ساختمانی میباشد که فروشندگان و افراد در سراسر ایران میتوانند در این سایت به عضویت درآیند

رسالت:

رسالت این شرکت فراهم نمودن ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولید کنندگان و مشتریان  می باشد.

as-kala با ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی از تولید کنندگان ، محصولات ، محیطی رقابتی از نظر کیفیت ، کمیت و قیمت فراهم نموده است .

با توجه به تعدد محصولات با برند های مختلف  از یک نمونه کالا امکان مقایسه و نظر سنجی در هنگام خرید برای کاربران فراهم نموده است.

یکی دیگر از خصوصیت های as-kala  علاوه بر خرید کالا می توان به آن به عنوان محیطی جهت درآمد زایی حتی به عنوان شغل اول  نگریست .

 

مخاطبین :

  1. مشتریان ( خریداران کالا)
  2. بازاریابان
  3. تولید کنندگان ( فروشگاه ها)

    مراحل ثبت نام در سامانه as-kalaa

                                                     

رویه ثبت نام  بسیار ساده می باشد که با طی نمودن چند مرحله ساده  و تکمیل اطلاعات می توانید از تمامی امکانات سامانه بهره مند گردید. 

. این اطلاعات می تواند شامل موارد زیر باشد (اما تنها به این موارد محدود نمی شود):

_        نام و نام خانوادگی

_        نشانی کاربر

_        شماره تلفن کاربر

_        آدرس ایمیل و سایر اطلاعات تماس کاربر

_        روز تولد کاربر

_        جنسیت کاربر

پس از پایان ثبت نام با وارد نمودن نام کاربری خود وارد پنل کاربری خود می شوید. اکنون به صورت پیش فرض کلیه امکانات مربوط به مشتریان فعال می باشد.

جهت نمایش امکانات بازرایابان کافی ست به پنل کاربری مراجعه نموده و در بخش مدیریت صفحه شخصی از فعال بودن گزینه نمایش امکانات بازاریابان اطمینان حاصل نمایید. 

اکنون می توانید مشتریان خود را در سامانه ثبت و در سایر بخش ها استفاده نمایید. 

همچنین در صورت اینکه شما به عنوان فروشنده ( تولید کننده ) قصد استقرار نمودن محصولات خود را دارید کافی ست در پنل کاربری گزینه ارتقاء پنل کاربری به فروشنده را فعال نمایید که  در این صورت پیامی برای کارشناسان ما ارسال گردیده و در اولین فرصت با شما جهت تکمیل ثبت نام و ارتقاء پنل تماس خواهند گرفت.

هدف اصلی تنها خدمت رسانی به تولیدکنندگان و عموم مشتریان بوده تا با ایجاد سامانه ای جامع اشخاص واسط را حذف نموده و مشتری را به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط قرار دهد. ماموریت ما ایجاد رقابتی سالم  برای فروشنده  و  مشتریان می باشد. 

 

 

 

 

 

 

 

  • ثبت نام رایگان و سریع ثبت نام رایگان و سریع
  • بازاریابی گسترده بازاریابی گسترده
  • فروش کالا فروش کالا
  • کسب درآمد میلیونی کسب درآمد میلیونی